Fotball plan

Fotball Plan

Dirty Nelly er kjent som en god fotball Pub der folk kan sitte å nytte en god øl, samtidig som de ser på en god fotball kamp.

For å gjøre det enklere for gjestene våres, vil vi legge ut en ukentlig fotball plan her, slik de kan finne ut hvilken kamp som går og hvilken skjerm blir den vist på.

 

Skjerm oversikt:

Skjerm 1 – TVen v/ inngangsdøra
Skjerm 2 – Stor TV (forbi baren)
Skjerm 3 – Storskjermen

 

Her følger fotball planen:

 

DatoUkedagKampSkjerm
17/06Søndag14:00 Costa Rica x Serbia
17:00 Tyskland x Mexico
20:00 Brasil x Sveits
Alle skjermer
Alle skjermer
Alle skjermer
18/06Mandag14:00 Sverige x Sør-Korea
17:00 Belgia x Panama
20:00 Tunisia x England
Alle skjermer
Alle skjermer
Alle skjermer
19/06Tirsdag14:00Colombia x Japan
17:00 Polen x Senegal
20:00 Russland x Egypt
Alle skjermer
Alle skjermer
Alle skjermer
20/06Onsdag14:00 Portugal x Mexico
17:00 Uruguay x Saudi-Arabia
20:00 Iran x Spania
Alle skjermer
Alle skjermer
Alle skjermer
21/06Torsdag14:00 Danmark x Australia
17:00 Frankrike x Peru
20:00 Argentina x Kroatia
Alle skjermer
Alle skjermer
Alle skjermer
22/06Fredag14:00 Brasil x Costa Rica
17:00 Nigeria x Island
20:00 Serbia x Sveits
Alle skjermer
Alle skjermer
Alle skjermer
23/06Lørdag14:00 Belgia x Tunisia
17:00 Sør-korea x Mexico
20:00 Tyskland x Sverige
Alle skjermer
Alle skjermer
Alle skjermer
24/06Søndag14:00 England x Panama
17:00 Japan x Senegal
20:00 Polen x Colombia
20:00 Rosenborg x Vålerenga
Alle skjermer
Alle skjermer
Skjerm 2&3
Skjerm 1
25/06Mandag16:00 Uruguay x Russland
19:00 Odd x Brann
20:00 Spania x Marokko
20:00 Iran x Portugal
Alle skjermer
Skjerm 1
Skjerm 1&2
Skjerm 3
26/06Tirsdag16:00 Danmark x Frankrike
20:00 Island x Kroatia
20:00 Nigeria x Argentina
Alle skjermer
Skjerm 1&2
Skjerm 3
27/06Onsdag16:00 Mexico x Sverige
16:00 Sør-Korea x Tyskland
20:00 Serbia x Brasil
Skjerm 1&2
Skjerm 3
Alle skjermer
28/06Torsdag16:00 Senegal x Colombia
20:00 England x Belgia
Alle skjermer
Alle skjermer
30/06Lørdag16:00 1C x 2D VM Åttendelsfinale
18:00 Vålerenga x Bodø/Glimt
20:00 1A x 2B VM Åttendelsfinale
Alle skjermer
Alle skjermer
Alle skjermer
1/07Søndag16:00 1B x 2A VM Åttendelsfinale
18:00 Brann x Molde
18:00 Kristiansund x Sarpsborg
20:00 Stabæk x Haugesund
20:00 1D x 2C VM Åttendelsfinale
Alle skjermer
Skjerm 1&2
Skjerm 3
Skjerm 1
Skjerm 2&3
2/07Mandag16:00 1E x 2F VM Åttendelsfinale
18:00 Lillestrøm x Strømsgodset
20:00 1G x 2H VM Åttendelsfinale
Alle skjermer
Alle skjermer
Alle skjermer
3/07Tirsdag16:00 1F x 2E VM Åttendelsfinale
20:00 1H x 2G VM Åttendelsfinale
Alle skjermer
Alle skjermer
6/07Fredag16:00 W49 x W50 VM Kvartfinale
20:00 W53 x W54 VM Kvartfinale
Alle skjermer
Alle skjermer
7/07Lørdag16:00 W55 x W56 VM Kvartfinale
18:00 Rosenborg x Tromsø
20:00 W51 x W52 VM Kvartfinale
Alle skjermer
Alle skjermer
Alle skjermer
8/07Søndag18:00 Bodø/Glimt x Brann
20:00 Molde x Vålerenga
Alle skjermer
Alle skjermer
9/07Mandag19:00 Strømsgodset x KristiansundAlle skjermer
10/07Tirsdag20:00 W57 x W58 VM SemifinaleAlle skjermer
11/07Onsdag20:00 W59 x W60 VM SemifinaleAlle skjermer
14/07Lørdag16:00 VM BronsefinaleAlle skjermer
15/07Søndag17:00 VM FinaleAlle skjermer
21/07Lørdag18:00 Kongsvinger x FlorøAlle skjermer
22/07Søndag18:00 Aafk x Sandness UlfAlle skjermer
29/07Søndag18:00 Notodden Fk x AafkAlle skjermer